Eşinden boşandı, sosyal hayatı bitti! ‘Özgürce yaşama yeteneğimi kaybettim’

Derleyen: Buse Bulat/Milliyet.com.tr
Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Knox ve Vivienne adında altı çocukları bulunan Angelina Jolie-Brad Pitt ikilisi, uzun yıllar süren birlikteliklerinin sonunda 2014’te evlenmiş, ancak 2016’da yollarını ayırmıştı. Jolie ile Pitt’in ilişkisinin bitme nedeni olarak şiddetli geçimsizlik gösterilmişti.

Jolie, Pitt’in Eylül 2016’da Fransa’dan Kaliforniya’ya yaptıkları uçuş sırasındaki fiziksel şiddet içeren davranışlarının çocuklarını travmatize ettiğini söylemişti. Jolie’nin avukatları, “Bu travmatik olaylarla bağlantısı nedeniyle, şu anda reşit olan çocuklar bugüne kadar Chateau Miraval’a geri dönemedi” ifadelerini kullanmıştı.

“BİRBİRİNDEN ÇOK FARKLI YEDİ KİŞİYİZ”

Son olarak The Wall Street Journal’a (WSJ) konuşan 48 yaşındaki Angelina Jolie, olaylı boşanmasının ardından aile olarak ‘iyileşmeye’ devam ederken çocuklarının kendisine en yakın kişiler olduğunu söyledi:

Çocuklarım, bana ve hayatıma en yakın insanlar ve benim yakın arkadaşlarım. Biz birbirinden çok farklı yedi kişiyiz, bu da bizi güçlü kılıyor. İyileşmemiz gerekiyordu. İyileşmemiz gereken şeyler vardı.

“YAKIN ÇEVREMİN ÇOĞU MÜLTECİLERDEN OLUŞUYOR”

“Bir sosyal hayatım yok” diyen güzel oyuncu, hayatında romantik anlamda kimsenin olmadığını ve kadın arkadaşlarıyla olan dostluğuna güvendiğini de dile getirerek; “En yakın çevremdeki kadınların çoğu mülteci. Yakın olduğum altı kadından belki dördü savaş ve çatışma bölgelerinden” şeklinde konuştu.

Jolie, boşanmasının doğup büyüdüğü ve halen yaşadığı (eski eşinin de güncel olarak ikamet ettiği) Los Angeles’tan ayrılmasını neredeyse imkansız hale getirdiğini açıkladı:

Boşanmamdan sonra olanların bir parçası da bu. Özgürce yaşama ve seyahat etme yeteneğimi kaybettim. Mümkün olduğunda taşınacağım.

“ÖZGÜNLÜK ARIYORSUNUZ”

Kamboçya’daki evinde daha fazla zaman geçirmeyi umduğunu ifade eden ünlü isim, “Oldukça sığ bir yerde büyüdüm. Dünyadaki onca yer arasında Hollywood yaşamak için sağlıklı bir yer değil. Bu yüzden özgünlük arıyorsunuz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x