Ex Astris’ten yeni oynanış fragmanı geldi

Oyun dünyasının merakla beklediği bu yeni başlık, özgün tasarımı ve sürükleyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Fragmanda gösterilen yenilikçi oyun mekanikleri ve göz alıcı grafikler, ‘Ex Astris’in neden bu kadar beklenildiğini bir kez daha ortaya koyuyor. RPG severlerin sabırsızlıkla beklediği bu oyun, ‘Arknights’ın yaratıcı zekasından doğan bir başka başyapıt olma yolunda ilerliyor.

Arknights’ın yaratıcısı Hypergryph’in yeni RPG oyunu Ex Astris, merakla beklenen çıkış tarihi sonunda onaylandı ve bizlere oyunun geniş bir oynanış videosunu sundu. Dünya çapında premium bir RPG olarak gelecek hafta piyasaya sürülecek olan Ex Astris, gerçek zamanlı ve sıra tabanlı dövüş sistemlerinin karışımı, keşif ve birçok farklı ortamı gösteren yeni oynanış fragmanı ile göz dolduruyor. Mobil platformlarda başarılı olup daha fazla yayıncının premium fiyat modelini denemesini umut ediyorum ve kesinlikle oynayacağım. Ex Astris’in genişletilmiş oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Ex Astris, gelgit kilitli bir gezegende geçiyor ve sizleri, Dünya’dan gelen bir kişi olarak gezegeni araştırırken yolculuk edenlerle dostluklar kurma macerasına davet ediyor. Oyun, 27 Şubat’ta 9.99$ fiyat etiketiyle premium bir oyun olarak çıkış yapacak. Resmi Twitter hesabı, oyunun platformlar arası kaydetme özelliğine sahip olacağını doğruladı, ancak oyunu her iki platformda da satın almanız gerekecek tabii ki.

Ex Astris’i çıkışında oynamak istiyorsanız, iOS için App Store üzerinden ön sipariş verebilir ve Android için Google Play’de ön kayıt yaptırabilirsiniz. Oyunun daha fazla oynanış ve hikaye detaylarına ulaşabileceğiniz resmi İngilizce web sitesini de ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda gösterilen oynanış hakkında ne düşünüyorsunuz ve Arknights’ı düzenli olarak oynuyor musunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x