Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek hastalığını açıkladı

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’ndeki Nilay karakteriyle dikkat çeken Feyza Civelek, Gökhan Çınar’ın sunduğu ve YouTube’da yayımlanan Katarsis’e katıldı.

Özel hayatına dair çarpıcı itiraflarda bulunan Civelek’in açıklamalarından satır başları şöyle:

“NİLAY OLDUM BİR NEVİ”

“Nilay için ben olmalıyım dedim. Bu benim hayatımın rolü olduğunu düşündüm. Çünkü ben Nilay’ı benimsedim. Nilay oldum bir nevi. Yabancılaşmadığım için bu rolde kendimi buldum. Nilay aslında kötü ama cahil kötü. Daha önce hiç sevgi görmemiş, sevgi görmediği için de bu sevgiyi çevresinde arayan ve ön planda olmak isteyen bir karakter. Ben Nilay’a komiklik ekleyerek onun iç güzelliğini göstermeye çalışıyorum.

Başta hiç alışamadım tesettürlü olmak garip geldi. Benim birkaç arkadaşım dışında ailemizde ve hiç tesettürlü yok. Çevremde görsem alışık olacağım bir durum olacaktı. Bu dizide tesettürlü olmam farklı ailelerin iç yüzünü görmeme olanak sağladığı için oyunculuğumu da geliştirdi.

Köpeğim vardı, vefat etti. Ben köpeğime çok düşkündüm, 11 yıl benimle yaşadı. Evladım gibiydi. Oğlum diye seviyordum. Nereye gitsem peşime geliyordu. Köpeğimi kaybettim ve sırtıma dövmesini yaptırdım. Onu kaybettikten sonra sedef hastası oldum. Üzüntüden sıkıntıdan saçkıran oldum. Bir sürü sıkıntı yaşadım ve bu biraz benim dönüm noktam oldu. Hayatımda ilk kez en değer verdiğim şeylerden birini kaybettim çünkü. O süreci zor yaşadım, zor atlattım ama hayat bir şekilde devam ediyor. 3-4 ay önce de dedemi kaybettim. Yaşadığım her kayıp hem bana bir ders oluyor hem de benden bir şeyler götürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir