Noise’un Buds Xero kulaklığı özellikleriyle ve fiyatıyla dikkat çekiyor

Noise, Hindistan’da Buds Xero adını verdiği yeni TWS kulaklık modelini piyasaya sürdü. Chrome Siyah, Chrome Bej ve Chrome Mavi olmak üzere üç renk seçeneğiyle sunulan bu kulaklıklar, şık ve hafif bir tasarıma sahiptir. Ürün, PEEK ve titanyum malzemelerden yapılmış 12.4mm sürücüler kullanarak yüksek sadakatli akustik performans sunmakta ve net bir ses deneyimi sağlamaktadır. Adaptif Hibrit Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği ile 50dB’ye kadar gürültü azaltma kapasitesine sahip olan kulaklıklar, çevresel koşullara göre kişiselleştirilmiş ses kontrolü için üç ANC modu (Şeffaf, Hafif ve Derin) sunmaktadır. Ayrıca, ses kalitesini artıran Sound+ algoritması sayesinde çağrı kalitesi iyileştirilmiştir.

Oyuncular ve video meraklıları için Buds Xero, ses ve görüntü arasında sorunsuz bir senkronizasyon sağlayan 50ms’ye kadar düşük gecikme moduna sahiptir. Kulaklık algılama desteği ile kulaklıklar çıkarıldığında veya takıldığında otomatik olarak sesi durdurup oynatma özelliği kullanım kolaylığı sağlar.

Noise’un Buds Xero kulaklığı özellikleriyle ve fiyatıyla dikkat çekiyor

Bluetooth v5.3 bağlantısı ile cihazlara hızlı ve stabil bir şekilde bağlanabilir, müzik çalma ve çağrıları sezgisel dokunmatik kontroller ile yönetebilirsiniz. Ayrıca, şarj kutusu açıldığında kulaklıkların eşleşme moduna geçmesini sağlayan Hyper Sync teknolojisi bulunmaktadır.

Kulaklıklar, toplamda 50 saate kadar oynatma süresi sunan etkileyici bir pil ömrüne sahiptir. Instacharge hızlı şarj özelliği ile sadece 10 dakikada 6 saatlik oynatma süresi sağlar. IPX5 derecesine sahip olan kulaklıklar, sıçrama ve ter direnci sunarken 1 yıl garantili olarak gelmektedir.

Buds Xero, 3.999 rupi (yaklaşık 48,38$) başlangıç fiyatıyla 8 Şubat’tan itibaren Noise’un web sitesi, Flipkart ve Amazon.in üzerinden satın alınabilir olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x