Zerrin Özer’den ‘Darülaceze’ açıklaması: Düşkün ve düşmüş değilim

Temmuz ayında ‘Basit Numaralar’ albümünü çıkaran Zerrin Özer’in anksiyetesinin artması sonucu, doktorunun tavsiyesi üzerine Darülaceze’de tedavi altına alındığı öne sürüldü. Zerrin Özer, sosyal medya hesabından söz konusu iddialarla ilgili bir açıklama yaptı.

Özer, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Kıymetli sevenlerim ve değerli basın mensupları. Maalesef dünden beri çıkan haberleri şaşkınlıkla izlemekteyim. Her şeyden önce Darülaceze, Sayın Hamza Cebeci başkanlığında kendisini sürekli yenileyen ve tüm sağlık çalışanları ve destek ekipleriyle son derece profesyonelce çalışan bir kurumdur. Huzurevi olması haricinde sağlık anlamında destekleyici birçok birikimi bünyesinde barındırmaktadır. Günlük hayatımı hafif de olsa etkileyen birtakım zincir fiziki sağlık problemlerimin tedavisinde özellikle ve kendi isteğimle seçtiğim bu konuda ihtisas sahibi doktorların görev yaptığı kurumun ismini, misyonunu önyargılı ve yanlış bir şekilde kullanarak, tarafımı düşkün ya da düşmüş gibi gösterme çabasını anlamakta güçlük çekiyorum maalesef. Bu tür amacını aşan konularla gündemi meşgul etmeyelim lütfen. Sevenlerin, canlarım Zerrin’iniz gayet iyi. Hiç merak etmeyin. Sevgilerimle.”

Haziran 2022’de müziği bıraktığını duyuran Zerrin Özer, üç ay sonra da “Dayanamıyorum” diyerek kararından vazgeçmişti.

Geçtiğimiz nisan ayında da kişilik bozukluğu hastalığıyla mücadele ettiğini açıklayan Zerrin Özer, “Defolup gitmek istiyorum. Nasıl uçlardasınız? Ben borderline’ım, ya sizler? Beni tanımıyorsunuz, bıktım artık. Beni yaftalamanızdan, bıktım bazı kuş beyinlilerden” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x